Nazywam się Julia Borowska, jestem aktualnie studentką Lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Gdańskim. Języki obce wcale nie są mi obce, ponieważ znam i chętnie uczę aż trzech- język angielski, włoski oraz francuski. Prywatnie, a także zawodowo to moja pasja, co zdecydowanie widać na zajęciach ze mną. Angielski towarzyszył mi od zawsze, z kolei liceum dwujęzyczne pozwoliło mi na opanowanie języka francuskiego oraz włoskiego. Ponadto posiadam duże doświadczenie w nauczaniu; już od 5 lat udzielam prywatnych lekcji, a przez ostatni rok miałam przyjemność uczyć w szkole językowej operując na różnych metodach, głównie w pracy z dziećmi. Podczas swoich zajęć wykorzystuję najróżniejsze zabawy oraz formy sprzyjające nauce języka obcego jednocześnie tworząc niepowtarzalną atmosferę. Skupiam swoją uwagę w 100% na każdym z uczniów, starając się dostosować do ich indywidualnych potrzeb.
Prywatnie dużo podróżuję, a zgromadzoną wiedzę – ciekawostki językowe oraz kulturowe, chętnie przemycam w atrakcyjnej formie podczas zajęć.
Do zobaczenia na zajęciach!
Witam! Nazywam się Zosia i będę się dzielić z wami moją wiedzą z języka hiszpańskiego oraz wiedzy o kulturze Półwyspu Iberyjskiego. Moja przygoda z tym językiem rozpoczęła się już w czasach gimnazjum, gdy uczęszczałam do klasy dwujęzycznej z językiem angielskim i hiszpańskim. Naukę kontynuowałam w liceum, a pod koniec tego etapu edukacji pisałam również maturę z hiszpańskiego. Obecnie kończę swoją naukę na kierunku Iberystyka na Uniwersytecie Gdańskim, a także zaczynam nowy kierunek pedagogiczny, aby dążyć do spełnienia swojego marzenia, czyli do zostania nauczycielem! Posiadam doświadczenie w pracy dziećmi oraz dorosłymi. Prowadziłam zajęcia w szkółce językowej w obu tych językach. Podczas zajęć staram się docenić każdy najmniejszy progres i motywować uczniów do dalszej nauki i rozwijania swoich pasji. Zapraszam na zajęcia ze mną, na pewno będziemy się dobrze bawić!
Nazywam się Adrian Wojtaszewski. Jestem studentem filologii germańskiej na Uniwersytecie Gdańskim i czynnym członkiem mniejszości niemieckiej. Ostatnie lata życia spędziłem na studiach na Uniwersytecie Leibniza w Hanowerze, gdzie byłem dodatkowo zatrudniony jako tutor przy egzaminie językowym DSH. Sam posiadam certyfikat potwierdzający moją biegłość językową na poziomie C2.
Podczas moich zajęć staram się odczarować język niemiecki i pokazać, że dobry nauczyciel jest w stanie z sukcesem zachęcić do jego nauki oraz że Schmetterling może brzmieć tak pięknie, jak piękny jest motyl. W pracy z dziećmi stawiam przede wszystkim na immersję językową, czyli poznawanie języka w jego „żywej” formie poprzez gry, zabawy i ćwiczenia aktywizujące mające imitować prawdziwe sytuacje z życia. W miarę rosnącego z wiekiem głodu wiedzy uzupełniam tę metodę o autentyczne materiały m.in. z gazet i tłumaczę gramatykę w przystępny, zrozumiały i przyjemny sposób. Na mojej twarzy gości przez cały czas szeroki uśmiech, a przyjazna atmosfera na zajęciach i indywidualne podejście do ucznia opisują idealnie sposób naszej wspólnej pracy.
Jestem fanem psychologicznych sztuczek Franza Kafki i dramatów Friedricha Dürrenmatta. W mojej kuchni nigdy nie zabraknie także Rinderroulade mit Knödeln und Rotkohl.
Lasst uns gemeinsam ein Sprachabenteuer erleben!
Swoją przygodę z językiem angielskim rozpoczęłam już w najmłodszych, przedszkolnych latach. Wraz z biegiem edukacji zaczęłam zdawać sobie sprawę jak dużą przyjemność sprawia mi nauka tego języka oraz otaczanie się nim poprzez anglojęzyczną popkulturę.
Liceum zakończyłam pisząc maturę na poziomie C1 i dalej edukowałam się oraz szlifowałam język mówiony i pisany we własnym zakresie.
Swoją nauczycielską karierę rozpoczęłam 3 lata temu, początkowo nauczałam dzieci w wieku przedszkolnym, a następnie też uczniów szkoły podstawowej.
Na swoich lekcjach bardzo dbam o to, aby stworzyć swoim podopiecznym spokojną atmosferę do nauki, pełną wzajemnego szacunku.
Prywatnie moją pasją jest muzyka, śpiewam i gram również na instrumentach, co uwielbiam wykorzystywać na zajęciach. Wspólne muzykowanie to świetne narzędzie edukujące i pogłębiające relacje.
Nazywam się Aleksandra Reńska. Jestem magistrem filologii angielskiej i dyplomowaną nauczycielką języka angielskiego od ponad 15 lat. Na moich lekcjach wykorzystuję nowoczesne technologie i gry edukacyjne, aby uczynić naukę bardziej atrakcyjną. Uważam, że nauka języka to podróż przez kulturę i umysły innych ludzi, więc w pracy z uczniami skupiam się nie tylko na nauce gramatyki i słownictwa, ale także na eksplorowaniu kultury i rozumieniu kontekstu języka angielskiego. Wierzę, ze dzięki temu uczniowie nie tylko doskonalą swoje umiejętności językowe, ale także rozwijają szerszą wiedzę o świecie.
Nazywam się Monika Szczepańska i jestem studentką trzeciego roku Filologii Angielskiej, ze specjalizacją Angielski w Biznesie, na Uniwersytecie WSB Merito. Zdałam certyfikat językowy na poziomie C1 oraz uczestniczyłam w wielu kursach. Język angielski od zawsze jest moją pasją i towarzyszył mi już od najmłodszych lat.
Chętnie pracuję zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Dużą radość przynosi mi świadomość, że mogę „zarazić” kogoś swoją pasją oraz pomóc w robieniu coraz większych postępów w nauce
Poza wiedzą teoretyczną, na zajęciach wykorzystuję dodatkowe materiały pomagające uczniom pokochać ten język.
Do zobaczenia na zajęciach!!
Nazywam się Marta Mażewska. Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego oraz historii UMK w Toruniu. Od piętnastu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą szkolną na różnych poziomach zaawansowania. Obecnie jestem czynnym nauczycielem języka angielskiego w szkole podstawowej.
W czasie zajęć stosuję różnorodne metody aktywizujące takie jak: burza mózgów, drama, TPR, gry dydaktyczne, zadania interaktywne i inne. Jako osoba ciekawa świata staram się zarażać moich uczniów pasją do nauki. Cenię sobie przyjazną atmosferę na lekcjach i dobre relacje z uczniami.
Interesuję się literaturą, historią i kinem. Uwielbiam piesze wędrówki. Do zobaczenia!
Nazywam się Anna Kamola, jestem magistrem filologii angielskiej. Najpierw zakochałam się w literaturze amerykańskiej i brytyjskiej, a później postanowiłam studiować ją na Uniwersytecie Jagiellońskim na wydziale filologii.
Ostatnich 15 lat mieszkałam w Dublinie w Irlandii gdzie język angielski towarzyszył mi w codziennym życiu.
Uczenie sprawia mi duża przyjemność, uwielbiam poznawać nowych ludzi i słuchać o ich doświadczeniach, pasjach i marzeniach. Na wspólnych zajęciach pomogę Wam wyrazić siebie i swoje myśli w języku angielskim. Do zobaczenia w klasie!
Założycielka ABC SCHOOL. Pedagog. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego w Instytucie Nauk Społecznych na kierunku Pedagogika, Wczesna Edukacja z Nauczaniem Języka Angielskiego oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Oświatą. Posiada kwalifikacje do terapii pedagogicznej.
Od czternastu lat dzieli się swoją wiedzą z innymi, a od siedmiu lat współpracuje ze SP w Gdańsku jako lektorka języka angielskiego.
Jest osobą odpowiedzialną, szanowaną i kompetentną. Prywatnie szczęśliwa mama Zuzanny. Miłośniczka podróży, małych i dużych.