O nas

Wszyscy nasi nauczyciele posiadają kwalifikacje zawodowe, są studentkami lub absolwentami kierunków pedagogicznych i filologicznych. Część Lektorek jest czynnymi nauczycielkami pracującymi w przedszkolach i szkołach.  Są to osoby młode, kreatywne, pełne zapału do pracy i kochające swoją pracę.

Założycielka

Katarzyna Kunicka (j. angielski dzieci i młodzież)

Założycielka ABC SCHOOL. Pedagog. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego w Instytucie Nauk Społecznych na kierunku Pedagogika, Wczesna Edukacja z Nauczaniem Języka Angielskiego oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Oświatą. Posiada kwalifikacje do terapii pedagogicznej.
Od ośmiu lat współpracuje z gdańskimi przedszkolami,  a od dwóch lat z SP w Gdańsku jako lektorka języka angielskiego. Od trzech lat realizuje swoją pasję i współtworzy sobotnie warsztaty plastyczne w ABC SCHOOL.

Jest osobą odpowiedzialną, szanowaną i kompetentną. Prywatnie szczęśliwa mama Zuzanny.

Nasi nauczyciele

Katarzyna

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Chojnicach .Z wykształcenia jestem nauczycielem , a z pasji …też nauczycielem . Uwielbiam zarażać moją pasją do języka swoich uczniów i przekonywać ich , że nauka angielskiego może być świetną zabawą. Pracowałam w kilku miejscach. Z dziećmi oraz młodzieżą w szkołach językowych oraz w szkołach państwowych.

Marta (j.angielski dzieci i młodzież)

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada już spore doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą – od przeszło ośmiu lat współpracuje ze szkołami językowymi i przedszkolami na terenie Gdańska. Rozumiejąc potrzebę zabawy i ruchu w nauczaniu najmłodszych korzystam.in. z metody totalphysicalresponse, polegającej na reagowaniu ruchem ciała na polecenia nauczyciela. Chętnie wykorzystuje też elementy dramy w czasie zajęć. Lubi kino, teatr oraz literaturę współczesną.

ABC School 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.