O nas

Wszyscy nasi nauczyciele posiadają kwalifikacje zawodowe, są studentkami lub absolwentami kierunków pedagogicznych i filologicznych. Część Lektorek jest czynnymi nauczycielkami pracującymi w przedszkolach i szkołach.  Są to osoby młode, kreatywne, pełne zapału do pracy i kochające swoją pracę.

Założycielka

Katarzyna Kunicka (j. angielski dzieci i młodzież)

Założycielka ABC SCHOOL. Pedagog. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego w Instytucie Nauk Społecznych na kierunku Pedagogika, Wczesna Edukacja z Nauczaniem Języka Angielskiego oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Oświatą. Posiada kwalifikacje do terapii pedagogicznej.
Od czternastu lat dzieli się swoją wiedzą z innymi,  a od siedmiu lat współpracuje ze SP w Gdańsku jako lektorka języka angielskiego.

Jest osobą odpowiedzialną, szanowaną i kompetentną. Prywatnie szczęśliwa mama Zuzanny. Miłośniczka podróży, małych i dużych.

Nasi nauczyciele

Karolina (J. ANGIELSKI I NIEMIECKI MŁODZIEŻ)

Jestem studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Od dziecka interesowałam się językami obcymi, a ich nauka przychodziła mi z łatwością i sprawiała mi przyjemność. Teraz z chęcią przekazuję nabytą wiedzę innym. Wierzę, że nauka języków może być dobrą zabawą.
Kocham obcować z naturą  latem każdą wolną chwilę spędzam na świeżym powietrzu 🙂

Maria (j. angielski dzieci, młodzież i dorośli)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego – licencjat ukończyłam na kierunku Pedagogika Wczesnej Edukacji z językiem angielskim, obecnie studiuję na ostatnim roku Pedagogiki Specjalnej. 

Swoją karierę zawodową skierowałam ku dzieciom – ich edukacji i wspieraniu ich rozwoju. 

Jako lektor języka angielskiego uwielbiam przyglądać się gdy najmłodsi uczniowie uczą się języka, by za pewien czas z przyjemnością i łatwością komunikować się w nim. 

Na zajęciach stawiam na muzykę oraz zabawę – najważniejszych aspektach podczas nauki dzieci. 

Jak ważne jest wprowadzenie języka obcego w życiu małego człowieka widzę po swoim synku, który mając 1,5 roku chętnie powtarza za mamą gesty piosenek, kiedy ta szykuje się do pracy 🙂 

Natalia (j.angielski dzieci i młodzież)

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a aktualnie studentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Interesuję się językami obcymi, podróżami oraz kulturą azjatycką. Ucząc dzieci stawiam na aktywną komunikację oraz dobrą zabawę, przy której łatwiej mogą przyswoić materiał.

Patrycja (j. angielski dzieci i młodzież)

Świeżo upieczona absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i nowa studentka na Uniwersytecie Gdańskim. Moje zainteresowania to języki obce i odkrywanie nowych kultur. Praca z dziećmi jest dla mnie czystą przyjemnością, a wspieranie ich rozwoju sprawia mi niesamowitą satysfakcję. Uwielbiam dobrą zabawę i śmiech, dlatego na to stawiam podczas zajęć z młodszymi i starszymi uczniami.

Czasem lubię wyrwać się poza granicę kraju i pozwiedzać. Z każdej podróży wracam bogatsza o nowe doświadczenia.

Patrycja (j. hiszpański dzieci i młodzież)

Studentka Iberystyki na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją drogę z językami zaczęłam od angielskiego, jednak aktualnie cały swój zapał i wolny czas przerzuciłam na hiszpański 🙂

Jestem zwolenniczką nauki poprzez zabawę i konwersacje. Spędzanie czasu z dziećmi i młodzieżą daje mi dużą satysfakcję tego, że mogłam coś wnieść do ich życia.

Jestem osobą otwartą, która lubi wyzwania, zmiany, poznawanie świata i przede wszystkim jestem pozytywnie zakręcona 🙂 !!!”

ABC School 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.