O nas

Wszyscy nasi nauczyciele posiadają kwalifikacje zawodowe, są studentkami lub absolwentami kierunków pedagogicznych i filologicznych. Część Lektorek jest czynnymi nauczycielkami pracującymi w przedszkolach i szkołach.  Są to osoby młode, kreatywne, pełne zapału do pracy i kochające swoją pracę.

Założycielka

Katarzyna Kunicka (j. angielski dzieci i młodzież)

Założycielka ABC SCHOOL. Pedagog. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego w Instytucie Nauk Społecznych na kierunku Pedagogika, Wczesna Edukacja z Nauczaniem Języka Angielskiego oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Oświatą. Posiada kwalifikacje do terapii pedagogicznej.
Od dwunastu lat współpracuje z gdańskimi przedszkolami,  a od sześciu lat z SP w Gdańsku jako lektorka języka angielskiego.

Jest osobą odpowiedzialną, szanowaną i kompetentną. Prywatnie szczęśliwa mama Zuzanny. Miłośniczka podróży, małych i dużych.

Nasi nauczyciele

Aleksandra (j. angielski i niemiecki, młodzież i dorośli)

Studentka lingwistyki stosowanej (angielski, niemiecki, hiszpański) na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego i idealistka, która mocno stąpa po ziemi. Fascynują mnie języki, a uczenie innych przynosi mi dużo satysfakcji. Uwielbiam, kiedy uczniowie wychodzą z moich zajęć uśmiechnięci.

Chciałabym w życiu robić to, co chcę, a nie to, co muszę. Najczęściej spotkasz mnie z kawą. Zawsze latte.

Margola (j. angielski i niemiecki, dzieci i młodzież)

Studentka Lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Gdańskim. Pasjonatka języka niemieckiego.
Od najmłodszych lat uczę się języków angielskiego i niemieckiego, co z biegiem lat stało się moją pasją. Jako starsza siostra, nauczycielem jestem od zawsze. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość i satysfakcję, a możliwość przekazywania im mojej wiedzy jest dla mnie nie lada motywacją. Z ogromną przyjemnością zarażam dzieci pasją do języków obcych a także muzyki. Poprzez wspólne śpiewanie i zabawę pokazuję, że niemiecki da się lubić!

Maria (j. angielski dzieci, młodzież i dorośli)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego – licencjat ukończyłam na kierunku Pedagogika Wczesnej Edukacji z językiem angielskim, obecnie studiuję na ostatnim roku Pedagogiki Specjalnej. 

Swoją karierę zawodową skierowałam ku dzieciom – ich edukacji i wspieraniu ich rozwoju. 

Jako lektor języka angielskiego uwielbiam przyglądać się gdy najmłodsi uczniowie uczą się języka, by za pewien czas z przyjemnością i łatwością komunikować się w nim. 

Na zajęciach stawiam na muzykę oraz zabawę – najważniejszych aspektach podczas nauki dzieci. 

Jak ważne jest wprowadzenie języka obcego w życiu małego człowieka widzę po swoim synku, który mając 1,5 roku chętnie powtarza za mamą gesty piosenek, kiedy ta szykuje się do pracy 🙂 

ABC School 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.